Przedsiębiorstwo Budowlane EL-BUD Sanok istnieje od roku 1996.  Od tego czasu dzięki konsekwencji i strategii polegającej na inwestowaniu w rozwój stała się jedną z największych tego typu firm z kapitałem polskim na terenie Podkarpacia. Zajmujemy się sprzedażą pełnego asortymentu artykułów elektroinstalacyjnych w obrocie hurtowym, detalicznym, a także kompleksowym zaopatrzeniem inwestycji oraz instytucji państwowych, samorządowych, wojska i policji.

Naszymi klientami są hurtownie, instalatorzy, firmy elektryczne, firmy budowlane, sklepy, firmy projektowe, instytucje, a także klienci indywidualni.  W naszej ofercie znajduje się ponad 30.000 pozycji, dlatego  zapewniamy najszerszy wybór produktów liczących się producentów polskich i zagranicznych.  

W EL-BUD Sanok zatrudnionych jest ponad 50 osób.  Przedsiębiorstwo dysponuje obszernymi magazynami, bogatym zapleczem transportowym, urządzeniami do przewozu, mierzenia, cięcia kabli i przewodów. Pozwala to na realizację dostaw zamówionych towarów bezpośrednio na plac budowy, w precyzyjnie zaplanowanym terminie.

Od dokonywanych w hurtowni zakupów udzielamy bardzo korzystnych rabatów, dajemy możliwość realizowania zapłat w wyjątkowo atrakcyjnych, uzgodnionych z klientami terminach. Realizujemy przy udziale dostawców bardzo korzystne akcje promocyjne na szereg towarów z oferty hurtowni.