Kręgielnia BowlingClub

Kręgielnia BowlingClub

Kręgielnia BowlingClub jest jedną z najnowocześniejszych kręgielni w Sanoku i jego okolicach. Do dyspozycji naszych gości oddajemy: 3 tory bowlingowe wyposażone w elektroniczny system liczenia punktów, 2 stoły bilardowe, bar z dużym asortymentem napojów i alkoholu, możliwość korzystania z Internetu wi-fi, wygodne loże. Muzyczna mieszanka przebojów nadaje lokalowi niepowtarzalny klimat. Gwarantujemy mile spędzony czas!

Kręgielnia BowlingClub

To bez wątpienia miejsce, w którym można spotkać się z rodziną, przyjaciółmi i zagrać w kręgle, które są jednocześnie sportem i świetną rozrywką dla wszystkich - niezależnie od tego, ile masz lat, gdzie pracujesz, czy się uczysz.

BILARD & SNOOKER

Oferujemy do Państwa dyspozycji 2 profesjonalne stoły. Wszystkie odpowiednio oświetlone, dobrze przygotowane i w pełni wyposażone.
Na sali istnieje możliwość zorganizowania pojedynczych gier lub miniturnieju.

IMPREZY

Zgodnie z życzeniem możemy zorganizować każde przedsięwzięcie, dostosowując się do Waszych indywidualnych wymogów. Nasza oferta obejmuje organizację wszelkich imprez. - półmetki, andrzejki, mikołajki, imprezy integracyjne , jubileusze,imprezy promocyjne oraz inne nietypowe zamówienia.

SALA

Do dyspozycji pozostawiamy w pełni wyposażoną salę.
Gwarantujemy Wam znakomitą atmosferę, atrakcyjną, indywidualnie negocjowaną cenę, profesjonalną ochronę, oraz miłą i fachową obsługę.

DRINK BAR

Bogato wyposażony bar, w którym naszym klientom oferujemy szeroki wybór soków, napojów, jak również bogatą ofertę różnorakich alkoholi i drinków. Nie brakuje również zimnych przekąsek i pysznej pizzy.

Nasi partnerzy

  • 1